Blog

Stan tutaj w Fałkowie

W niedzielę w Fałkowie Powiatowe Święto Ludowe. Wystąpi kabareciarz i parodysta Stan Tutaj

Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego zaprasza w niedzielę 11 czerwca do Fałkowa, gdzie odbędzie się Powiatowe Święto Ludowe. Gwiazdą będzie lubiany kabareciarz i parodysta Stan Tutaj.

W części artystycznej wystąpi Miejska Orkiestra Dęta z Konskich, młodzież ze szkół w gminie Fałków oraz Stan Tutaj. To parodysta i kabareciarz występujący na scenie od 1983 roku. Artystyczną działalność rozpoczynał w Kabarecie „Szerszeń” Kazimierza Brusikiewicza. Potem występował w Kabarecie Hanki Bielickiej. W latach 90. XX wieku przez dwa sezony związany był z Kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka oraz „Pigwa Show” Bronisława Opałki. Artysta parodiuje piosenkarzy, między innymi Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Hannę Banaszak, Kayah, Krzysztofa Krawczyka, Ryszarda Rynkowskiego, Stachurskiego czy polityków takich jak Lech Wałęsa, Jarosław Kaczyński, Waldemar Pawlak, Donald Tusk, Bronisław Komorowski.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/konskie/a/w-niedziele-w-falkowie-powiatowe-swieto-ludowe-wystapi-kabareciarz-i-parodysta-stan-tutaj,12155926/